5/5 - (3 votes)

Jakie korzyści wynikają z wyboru biletów lotniczych dla grupy w porównaniu do rezerwacji indywidualnych biletów lotniczych.

Grupowe bilety lotnicze to rezerwacje biletów lotniczych powyżej 10 osób dedykowane zwłaszcza dla wycieczek szkolnych, firm, wyjazdów służbowych, integracyjnych, klubów sportowych jak również dla podróży rodzinnych. Przedstawiamy korzyście jakie otrzymamy zakładając rezerwację biletów lotniczych dla grup:

Cena biletów dla grupy
Cena biletów lotniczych dla całej grupy powyżej 10 osób jest uśredniona, czyli pasażer ma tą samą cenę. Nie ma obawy jaką kolejni pasażerowie otrzymają cenę za bilet lotniczy. Często zadarza się przy rezerwacji indywidualnej, że nie mamy podanej ceny. Pasażer kupując większą ilość nie wie jaką dostanie cenę kupując bilety na tzw. „partie”. Linie lotnicze zazwyczaj podwyższają cenę takim pasażerom, rozpoznają użytkownika poprzez przeglądarkę oraz adres ip.

Dane pasażerów
Zaletą biletów grupowych jest również możliwość podania danych pasażerów nawet 2 dni przed wylotem. Nie ma konieczności podawnia imion, nazwisk pasażerów podczas rezerwacji. Bardzo często przy dużej ilości osób zdarza się, że któraś z osób nie ma możliwości wyjazdu. Mamy możliwość bezkosztowej zmiany ilości osób podróżujących, zgodnie z warunkami rezerwacji. W przypadku indywidualnych rezerwacji zmiana danych pasażera, wiążą się z dużymi opłatami.

Bilety lotnicze dla grup

Rezerwacja miejsc, pasażerowie obok siebie
Podczs podróżowania w grupie, pasażerowie chcieliby siedzieć obok siebie podczas lotu. Rezerwacja grupowa pozwala na bezpłatną rezerwacje miejsc pasażerów. Co sprawia, że wszyscy siedzą obok siebie podczas lotu. To ważne dla grup, które chcą cieszyć się wspólną podróżą i spędzać czas razem.

Płatność w ratach
Podczas rezerwacji biletów lotniczych dla grup mamy możliwość płatności w transzach, a nie bezpośrednio po rezerwacji. Transze ustalane są indywidualnie po otrzymaniu warunków od linii lotniczej, w zależności daty złożenia rezrwacji do daty wylotu. Rozwiązanie takie pozwala na większą elastyczność w zarządzaniu budżetem podróży.

Podsumowując warto zauważyć, że grupowe bilety lotnicze różnią się od rezerwacji indywidualnej ceną, warunkiem płantości, podaniem nazwisk w póżniejszym terminie. Dlatego tanie grupowe bilety lotnicze stanowią nie tylko ekonomiczną pod względem budżetu, ale również praktyczną opcję przy planowaniu podróży z większą liczbą osób.

Jeśli chcesz dokonać rezerwacji biletów lotniczych dla większej liczby osób, dział rezerwacji grupowych Infoloty skontaktuje się z tobą w celu ustalenia szczegółów, a cała podróż będzie bardziej zorganizowana i komfortowa dla wszystkich uczestników podróży.